WSPÓŁPRACA

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY FIRMY, MIASTA, GMINY, INSTYTUCJE, POWIATY ORAZ INNE!!!
Zasady współpracy:
1.Otrzymuje od Państwa produkt lub próbki do testu, również gadżety
3.Oferuje rzetelną recenzję z produktu, gadżetu, próbki
2.Oferuje obszerny i osobny wpis o danej firmie, mieście, gminie, powiecie czy instytucji
4. Oferuje wstawienie baneru reklamowego
5. Oferuje organizację konkursów sponsorowane przez Państwa
Propozycje współpracy proszę przesłać na adres gotszalk5@wp.pl
Zapraszam serdecznie do współpracy!!!

Google+ Followers

środa, 7 grudnia 2016

Top Fan MrówkaWitajcie kochani, otrzymałam nagrodę od Mrówka za konkurs na Fana Miesiąca, nagroda jest świetna syn przeszczęśliwy odrazu wziął się za rozpakowywanie kartonu. A następnie za układankę, uwielbia takie gry bo układa co chce i jak chce.


Opowiem wam w skrócie o firmie:

Mrówka jest największą siecią sklepów, hurtowni matriałów budowlanych oraz marketów do i ogród. Rozwija się z zawrotną prędkością i obecnie pod swoim szyldem PSB Mrówka zrzesza ponad 300 małych i średnich, rodzinnych firm na terenie całej Polski.

Mrówka to nie tylko sieć sprzedażowa ale również instytucja, która wspiera od wielu lat rozwój lokalnej społeczności, pomaga oraz działa charytatywnie. Również organizuje akcje "Bezpieczna droga do szkoły", dba o edukacje dzieci na drodze. Podczas tegorocznej akcji odwiedziła setki szkół oraz tysiące dzieci, którym pokazała jak zachowywać się na drodze.


Mrówka również działa charytatywnie m.in. pomogła finansowo i materialnie Szpitalowi Dziecięcemu Górka dla dzieci niepełnosprawnych w Busku-Zdroju, pomogła również powodzianom oraz wspiera program "Dom nie do poznania" ofiarując swoje materiały potrzebującym.A oto nasza nagroda a właściwie Ernesta bo to dla niego gram w konkursach.


-Maskotka "Mrówka"
-Ślizg
-Plecak
-Krówki -Mrówki
-układanka logiczna
-Pendrive 8GB


Dziękuję ślicznie za nagrodę w imieniu swoim i synka!!!

Zapraszam Do polubienia Fan page Mrówka oraz do odwiedzania sklepów oraz strony internetowej http://mrowka.com.pl/Zapraszam na mój Fan page https://www.facebook.com/Rodzinne-testowanie-z-Ernusiem-1907977619446734/?ref=aymt_homepage_panel.


Pozdrawiam ślicznie wszystkich
Buziaczki

1 komentarz: