WSPÓŁPRACA

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY FIRMY, MIASTA, GMINY, INSTYTUCJE, POWIATY ORAZ INNE!!!
Zasady współpracy:
1.Otrzymuje od Państwa produkt lub próbki do testu, również gadżety
3.Oferuje rzetelną recenzję z produktu, gadżetu, próbki
2.Oferuje obszerny i osobny wpis o danej firmie, mieście, gminie, powiecie czy instytucji
4. Oferuje wstawienie baneru reklamowego
5. Oferuje organizację konkursów sponsorowane przez Państwa
Propozycje współpracy proszę przesłać na adres gotszalk5@wp.pl
Zapraszam serdecznie do współpracy!!!

Google+ Followers

piątek, 9 grudnia 2016

Perfumetki do torebki

hejka kochani
dotarła przesyłka z Le Glamour z moimi perfumetkami, niestety jedna była tak uszkodzona, że jej zawartość znalazła się w woreczku widać ,że świeżo stłuczona bo jeszcze zapach unosił się w foliówce. Oczywiście co wyleciało z niego odrazu nałożyłam na siebie oczywiście bez szkieł :).
Szczerze nawet nie wiem co to za zapachy bo numery się zmazały od tych popsutych perfum.


Moja przesyłka zawierała
perfumetka o poj.20ml z nr.23 Lacoste Pour Femme
4 mniejsze o różnych zapachach

Cieszę się że chociaż te ocalały.

Zapachy są przepiękne.
A jak to się stało, że otrzymałam?
Otóż na stronie Le Glamour należało udostępnić post z informacją o rozdaniu próbek 2000 osobom. Znalazłam się w tej liczbie i tak swoje perfumetki dostałam.
Perfumetki są świetnym pomysłem, gdy lubimy ładnie pachnieć w każdej sytuacji, nie musimy nosić dużych perfum bo wystarczy taka perfumetka która zmieści się do każdej torebki.

Le Glamour oferuje w swojej sprzedaży wiele zapachów znanych i napewno przez nie jedna osobę lubianych marek, tj.Armani, Chanel, Calvin Klein, Pacco rabane, Lacoste oraz wiele innych.

Marka Le glamour to wysokiej jakości perfumy będące odpowiednikami najbardziej znanych marek na całym świecie.

Szeroka gama zapachów z naszej oferty jest w stanie zadowolić niejedną kobietę jak i niejednego mężczyznę, nawet tych najbardziej wymagających. Wysokie zaperfumowanie naszego produktu da Ci gwarancję trwałości i jakości.
Firma nasza powstała w 2010 roku, z główna siedzibą w Warszawie. Tworzy ją młody zespół, kreatywnych i ambitnych osób, dzięki którym zaangażowaniu nasz produkt stał się marką pożądaną zarówno przez klientów jak i dystrybutorów na terenie całej Polski.
Współpraca z francuską firmą perfumeryjną, której długoletnie doświadczenie w połączeniu z pomysłowością naszych ekspertów oraz sugestiami klientów daje nam możliwość tworzenia jak najwyższej jakości, trwałości oferowanych przez nas perfum. Ceny perfum nie są drogie , ale wręcz spokojnie każdy może sobie pozwolić na perfumetkę dla siebie lub prezent. 

Zapraszam do polubienia Strony Fb Le Glamour oraz do odwiedzenia witryny internetowej po wiele ciekawych promocji i nowości http://www.leglamour.pl/promo.html


Ze swojej strony dziękuję ślicznie za cudne zapachy !!!

Zapraszam również na mój fan page  https://www.facebook.com/Rodzinne-testowanie-z-Ernusiem-1907977619446734/?ref=aymt_homepage_panel  
Bierzcie udział w konkursie !!! Zapraszam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz