WSPÓŁPRACA

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY FIRMY, MIASTA, GMINY, INSTYTUCJE, POWIATY ORAZ INNE!!!
Zasady współpracy:
1.Otrzymuje od Państwa produkt lub próbki do testu, również gadżety
3.Oferuje rzetelną recenzję z produktu, gadżetu, próbki
2.Oferuje obszerny i osobny wpis o danej firmie, mieście, gminie, powiecie czy instytucji
4. Oferuje wstawienie baneru reklamowego
5. Oferuje organizację konkursów sponsorowane przez Państwa
Propozycje współpracy proszę przesłać na adres gotszalk5@wp.pl
Zapraszam serdecznie do współpracy!!!

czwartek, 8 września 2016

CIąg dalszy....

Bez zbędnego wstępu, który już był w poprzednim poście przechodzę odrazu do przesyłek

1.Szczęsny-Zjawiony Sp.z.o.o

 -długopis
-breloczek
-etui skórzane  na dokumenty












2.Poseł Elżbieta Witek  

Tak pisze na swojej stronie poseł o sobie:
Jestem rodowitą jaworzanką. Tutaj znajdują się moje korzenie, o których bez względu na pełnione funkcje zawsze pamiętam. Jestem mężatką, mam dwie córki: Martę i Gabrysię.


W 1980 roku ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Filozoficzno-Historycznym.
Od tego roku pracowałam jako nauczyciel, a od 1991r. pełniłam funkcje dyrektora, najpierw w Szkole Podstawowej Nr 2, później w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze. Jestem współzałożycielem związku zawodowego "Solidarność" , w którym pełniłam od 1980r. funkcję sekretarza Komisji Okręgowej NSZZ "Solidarność" Prac. Ośw. i Wych w Jaworze. Po zdelegalizowaniu związku i wprowadzeniu stanu wojennego podjęłam działalność w podziemiu. Za udział w manifestacji 31 sierpnia 1982r. zostałam skazana na trzy miesiące aresztu, a następnie zwolniona z pracy i represjonowana za swoja postawę i poglądy. Dwa lata temu uzyskałam z IPN status osoby pokrzywdzonej.

-Długopis
-smycz
-button
-PIN
-pocztówka











3.Kancelaria Prawna T & W S.A.

Jesteśmy jedyną Kancelarią Prawną prowadzoną w formie spółki akcyjnej, która została stworzona i jest zarządzana przez prawników posiadających bogate i długoletnie doświadczenie w pomocy prawnej osobom poszkodowanym, a także która zatrudnia wyłącznie prawników do świadczenia pomocy prawnej na rzecz swoich Klientów.
Głównym profilem działalności Kancelarii jest profesjonalna pomoc prawna dla osób poszkodowanych wskutek różnych zdarzeń losowych, jak np.:
  • wypadki komunikacyjne: obrażenia ciała, refundacja kosztów leczenia, roszczenia z tytułu śmierci osoby bliskiej, koszty naprawy samochodu, refundacja kosztów samochodu zastępczego i inne;
  • błędy medyczne: zarażenie gronkowcem, skutki niewłaściwego leczenia, naruszenie praw pacjenta, niewłaściwe skutki działania leków, zakażenia wewnątrzszpitalne i inne;
  • wypadki przy pracy: naruszenie przez pracodawcę przepisów prawa pracy, dopuszczenie do pracy pracownika bez przeszkolenia, brak zapewnienia należytej ochrony pracownika i inne;
  • wypadki w rolnictwie: brak konserwacji urządzeń rolniczych, niewłaściwe użytkowanie maszyn rolniczych i inne;
  • inne wypadki losowe: poślizgnięcie się na oblodzonym chodniku, upadek spowodowany nierównością chodnika, odszkodowanie za skutki powodzi i inne.
 -6 długopisów
-2 smyczki
-kubek termiczny
-mały pluszak
-notes duży
-2 teczki na dokumenty
-breloczek odblaskowy








4.Urząd Gminy Cyców

Osadnictwo w gminie Cyców sięga zamierzchłych czasów. Świadczą o tym liczne i ciekawe znaleziska archeologiczne na terenie tej gminy.
W początkach państwa polskiego teren obecnej gminy leżał na terenie będącym obszarem rywalizacji między kształtującymi się państwami: Polską i Rusią. Na przełomie X i XI wieku obecny Cyców leżał na terenie kontrolowanym przez Grody Czerwieńskie. Zdobył je w 981 roku "na Lachach" Włodzimierz, książe Rusi. W 1018 roku odbił Grody Czerwieńskie Bolesław Chrobry, ale już w 1031 roku znowu powróciły do Rusi, zdobyte przez Jarosława Mądrego. Po rozpadzie Rusi Kijowskiej na mniejsze księstwa ziemie te weszły w skład Księstwa Wołyńskiego a następnie w skład Księstwa Halicko -Włodzimierskiego.
Na początku XIV wieku księciem halickim został Jerzy II pochodzący z dynastii Piastów mazowieckich. Zawarł on umowę z królem Polskim Kazimierzem Wielkim o sukcesji w razie swojej śmierci. W 1340 roku bojarzy otruli Jerzego II a do sukcesji po zmarłym księciu wystąpili Polacy ale też Litwini, Węgrzy a nawet Tatarzy. W 1349 roku w zbrojnej wyprawie Kazimierz Wielki zdobył Chełm. Jednak Litwini odbili wkrótce tą ziemie i zawarto rozejm.
W 1359 roku dokonano podziału granicznego między ziemią lubelską a chełmską należącą do Litwy. Księstwem chełmsko-bełskim władał Jerzy Narymutowicz uznający zwierzchność Litwy. Według podziału ziemi między ziemią lubelską a chełmską okolice Cycowa weszły w skład Księstwa Chełmsko-Bełskiego. Jednak w tym czasie był to jeszcze teren nie zamieszkały stanowiący właściwie gęstą bagienną puszczę. Był to obszar pograniczny. Pobliskie wsie Puchaczów i Zawadów należały jeszcze do ziemi lubelskiej. Granica przebiegała w lini prostej od miejscowości Zawadów na północ, do miejscowości Nadrybie, które leżało po stronie lubelskiej. Tak, więc granica przebiegała przez teren obecnej gminy. Był to teren leżący na peryferiach, jeszcze w XVI wieku nie przebiegały tędy nawet żadne szlaki.
W 1366 roku Jerzy Narymutowicz księże chełmsko-bełski złożył hołd Kazimierzowi Wielkiemu. Jednak po śmierci Kazimierza Wielkiego sytuacja zmieniała się. W 1376 roku Litwini znowu przejęli kontrolę nad tymi ziemiami. Wspólna wyprawa polsko-węgierska z 1377 roku przywróciła ziemię chełmską Polsce, która weszła w tym czasie do Korony Królestwa Polskiego. Ziemia chełmska dzieliła się na kasztelanie. Cyców wszedł w skład kasztelani chełmskiej.

-Zestaw szkolny
-opaska odblaskowa
-balon
-folder
-informator










5.Urząd Gminy Kurów

Gmina Kurów zajmuje obszar 101 km2 i liczy 8 263 mieszkańców. Leży w środkowo-zachodniej części województwa lubelskiego, u zbiegu dróg z Lublina do Warszawy i Radomia. Przez południową część gminy przebiega także linia kolejowa łącząca Lublin z Warszawą i Radomiem.
Krajobraz gminy jest dość zróżnicowany - północny jej fragment leży na lekko falistej częściowo zalesionej morenowej Równinie Lubartowskiej, rozciętej dolinami rzecznymi Kurówki i jej dopływu - Bielkowej. Fragment południowy natomiast znajduje się w obszarze Płaskowyżu Nałęczowskiego silnie pofałdowanego z dużą ilością wąwozów lessowych.

-2 pocztówki
















Dziękuję ślicznie za przesyłki!!!








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz