WSPÓŁPRACA

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY FIRMY, MIASTA, GMINY, INSTYTUCJE, POWIATY ORAZ INNE!!!
Zasady współpracy:
1.Otrzymuje od Państwa produkt lub próbki do testu, również gadżety
3.Oferuje rzetelną recenzję z produktu, gadżetu, próbki
2.Oferuje obszerny i osobny wpis o danej firmie, mieście, gminie, powiecie czy instytucji
4. Oferuje wstawienie baneru reklamowego
5. Oferuje organizację konkursów sponsorowane przez Państwa
Propozycje współpracy proszę przesłać na adres gotszalk5@wp.pl
Zapraszam serdecznie do współpracy!!!

Google+ Followers

czwartek, 13 lipca 2017

Gadżety reklamowe Zaton

Pracuje tu zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy dbają o jakość obsługi klientów, o sprawność i niezawodność serwisu, a także o owocną współpracę z wieloma partnerami biznesowymi.
Firma zadebiutowała na rynku we wrześniu 2012 roku. Podstawowym przedmiotem działalności Zaton jest Producjka różnorodnych gadżetów reklamowych zarówno tych wyselekcjonowanych, ekskluzywnych o niebanalnej formie jak również tych tańszych prdukowacyh na szeroką skalę.
Powstaliśmy z myślą o ludziach. Ze względu na różnorodność i specyfikę każdej instytucji, wszystkie przyjmowane przez nas zlecenia traktowane są indywidualnie. Skrupulatnie dobieramy odpowiednie techniki oraz narzędzia dzięki czemu skuteczniej i efektywniej wykonujemy powierzane nam zadania.
Dysponując bogatym parkiem maszynowym pozawalającym na wykorzystywanie wielu technik zdobienia, jesteśmy w stanie dostarczyc produkty dopasowane do każdego klienta.
Tak firma opisuje swoją politykę 

Zaton oferuje mnóstwo technik nadruku, wycinanie z folii, hot stamping, sitodruk, laser CO2, flex/flock, naklejki 3D czy sublimacja. 
W sprzedaży znajdziemy wszelkiego rodzaju gadżety, prawdziwa gratka dla gadżeciarza. Od tradycyjnych długopisów do wyszukanych akcesori komputerowych. Również dzieci te małe znajdą coś dla siebie, np. zawieszki, fartuszki. Firma poleca również akcesoria podróznicze, do domu, osobiste czy odzież.
Ceny nie są ogromne i każdy znajdzie coś na swoją kieszeń.

Do testów otrzymałam świetne gadżety, latarki różnyxh kształtów czy port USB., który jest już w fazie testów przez narzeczonego. Syn natomiast testuje latarki, zwłaszcza wieczorami :)/ 
Zapraszam do odwiedzenia sklepu Zaton, a napewno nie pożałujecie, 

1 komentarz:

  1. Najlepszym gadżetem sa wedlug mnie koszulki firmowe mające nadruki sublimacyjne. Wygladają dobrze+nie są drogie w produkcji.

    OdpowiedzUsuń