WSPÓŁPRACA

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY FIRMY, MIASTA, GMINY, INSTYTUCJE, POWIATY ORAZ INNE!!!
Zasady współpracy:
1.Otrzymuje od Państwa produkt lub próbki do testu, również gadżety
3.Oferuje rzetelną recenzję z produktu, gadżetu, próbki
2.Oferuje obszerny i osobny wpis o danej firmie, mieście, gminie, powiecie czy instytucji
4. Oferuje wstawienie baneru reklamowego
5. Oferuje organizację konkursów sponsorowane przez Państwa
Propozycje współpracy proszę przesłać na adres gotszalk5@wp.pl
Zapraszam serdecznie do współpracy!!!

Google+ Followers

poniedziałek, 6 marca 2017

Plexi24.pl

Plexi24.pl to firma oferująca wysokiej klasy produkty, lampki nocne statuetki, ozdoby świąteczne oraz upominki wykonane ze szkła akrylowego. W ofercie Firmy znajdują się statuetki okolicznościowe: urodziny, imieniny czy nawet Dzień Dziadka I Babci, walentynki, Dzień Matki, statuetki na Boże Narodzenie, na Grób, lampki nocne, lustra i wiele innych upominków oraz ozdób.


Statuetki na Wesele z podziękowaniem dla świadków możemy już kupić w cenie promocyjnej 39zł, z podziękowaniami dla rodziców od 49zł w promocji.


Statuetki LED na I komunię świętą, Boże Narodzenie czy Walentynki w cenie od 49zł. Oczywiście Plexi24.pl oferują również statuetki na Dzień Nauczyciela. Znajdziemy również lampki nocne wąskie w cenie od 120zł, oraz szerokie od 144zł.


Pięknie i solidnie wykonane produkty, a cena jak sami widzicie nie jest wysoka jak za tak piękne ozdoby.Oczywiście wybierając statuetkę LED czy lampkę nocną  \wybieramy również kolor podświetlenia.


Statuetki szczególnie polecam, idealne na prezent dla dziecka na Chrzest św, czy roczek. Jak również dla dorosłych na Walentynkowy podarek czy podziękowania dla rodziców. Oczywiście nie możemy zapomnieć również o bliskich zmarłych, o których firma również pomyślała. Statuetki pieknie się prezentują i będą służyć nam wiele lat, a pamiątka zostaje na zawsze.


Ja wybrałam statuetkę dla synka w postaci metryczki, która będzie z nim na lata, pięknie się prezentuje.


Zapraszam do zakupów na stronie http://plexi24.pl/ oraz do śledzenia profilu https://www.facebook.com/plexi24pl/?fref=ts

 Dziękuję ślicznie za miły prezent !!! 

1 komentarz:

  1. Też czekam na swoją zamówioną metryczkę. Obserwuję i zapraszam do siebie http://agugu-fb.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń